EV-GP na eFleet Day 2023: Obnoviteľné zdroje a optimalizácia nákladov na prevádzku firemných elektromobilov

EV-GP sa zapojí aj do diskusie na tému inteligentných riešeniach, ktoré pomáhajú pri zavádzaní elektromobilov vo firme.

eFleet Day 2023: Najjednoduchšia cesta k elektromobilu? Financovanie na mieru!

V odborných diskusiách sa bude pozornosť venovať aj ekonomickej otázke, ktorá je s elektrifikáciou firemného vozového parku úzko prepojená. 

LeasePlan na eFleet Day 2023: Ako efektívne zabezpečiť elektrickú firemnú flotilu?

O finančnej stránke firemnej elektromobility sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť pre prijatie správneho rozhodnutia.

eFleet Day 2023: Elegantní súrodenci DS 4 E-TENSE PHEV a DS 7 E-TENSE 4×4 300

Svoje elektrifikované modely bude mať pripravené na testovacie jazdy, počas ktorých sa účastníci môžu na vlastnej koži zoznámiť s tým, čo je to súčasná elektromobilita.

eFleet Day 2023: Elektrifikované modely Citroën v plnej paráde

Na účastníkov konferencie je pripravená aj značka Citroën so svojimi modelmi Citroën ë-C4 X a C5 Aircross PHEV Hybrid 225 ë-EAT8.

eFleet Day 2023: Firemná elektromobilita od A po Z pod taktovkou Mercedes-Benz

V prípade flotily Mercedes-Benz sa môžete tešiť na modely Mercedes-Benz eSprinter, Mercedes-Benz eVito , eVito Tourer a EQV od Mercedes-EQ. 

eFleet Day 2023: Nahliadnite s ejoin za oponu nabíjacích riešení pre elektromobily

Odborníci prezradia ako je vďaka využívaniu elektromobilov možné znížiť prevádzkové náklady vozových parkov, a ako je možné dosiahnuť čo najefektívnejšie nabíjanie.

eFleet Day 2023 bude hostiť zákaznícku premiéru Audi Q8 Sportback e-tron

Hostiť bude vôbec prvú verejnú zákaznícku premiéru plne elektrického modelu Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro na Slovensku.

eFleet Day 2023: ChargeUp – Kompletné riešenia nabíjania pre vozový park

ChargeUp poskytuje inteligentný softvér, nabíjacie stanice pre všetkých a smart aplikáciu pre elektromobilistov. Prídu aj na eFleet Day 2023.

eFleet Day 2023: BMW smeruje k elektrickej budúcnosti. Predstaví špičkovú elektrickú limuzínu BMW i7

BMW pokračuje na svojej ceste smerom k elektromobilite. V roku 2021 viac ako zdvojnásobila predaj plne elektrických vozidiel a nezastavuje.

Registrujte sa na eFleet Day

Odborná konferencia eFleet Day 2023 sa bude elektromobilite vo firemnej sfére venovať z každej strany. Od prehľadu aktuálne dostupných osobných a úžitkových elektromobilov, cez správu a nabíjanie elektrických flotíl až po kľúčovú otázku financovania.

Na ktoré faktory je treba pozerať z pohľadu finančnej udržateľnosti? Kde a ako na to všetko zobrať firemné zdroje? Práve toto sú otázky, ktoré si pri modernizácii vozového parku kladie nejedna firma. Podrobne sa im bude venovať aj program konferencie eFleet Day 2023, ktorá účastníkov privíta už túto stredu 29. marca 2023 v priestoroch rezortu x-bionic® sphere.

Pripravený je bohatý program plný praktických informácií a reálnych dát od tých najpovolanejších, ktorí s elektromobilmi vo firmách žijú každý deň. Prednášky, diskusie a praktické rady sú pretkané testovacími jazdami a názornými ukážkami riešení z oblasti nabíjania elektromobilov.

Firemný elektromobil z pohľadu operatívneho lízingu

Medzi partnerov konferencie eFleet Day 2023 patrí aj spoločnosť LeasePlan, ktorá je lídrom operatívneho lízingu so správou približne 1,6 milióna vozidiel vo viac ako 28 krajinách sveta, pričom na Slovensku pôsobí už viac ako 23 rokov.

Pre svojich klientov zabezpečuje nákup, financovanie a údržbu firemných fleetov, či už sa jedná o veľké spoločnosti, ako aj malé a stredné podniky a živnostníkov. Komplexné služby zahŕňajú poskytovanie odborného poradenstva od výberu vozidla, cez optimalizáciu nákladov až po čo najefektívnejšie riadenie vozového parku. Je inovátorom v oblasti digitalizácie, online nástroje a aplikácie jej klientom uľahčujú dennú správu a údržbu vozidiel, ako aj analýzu výkonnosti firemných flotíl.

Spoločnosť sa zaviazala prevziať vedúcu úlohu pri prechode na mobilitu s nulovými emisiami a stanovila si ambiciózny cieľ s dosiahnutím nulových emisií z celého vozového parku poskytovaného klientom do roku 2030. S viac ako 60-ročnými skúsenosťami je jej poslaním sledovať a vytvárať trendy, ktorými sa uberá udržateľná mobilita. Viac informácií nájdete na stránkach:

O tom ako je možné financovať zelenú transformáciu firemného vozového parku toho LeasePlan jednoducho vie skutočne veľa. Tieto skúsenosti bude prezentovať práve počas hlavného programu eFleet Day 2023! Vďaka tomu sa o finančnej stránke firemnej elektromobility dozviete všetko, čo potrebujete vedieť pre prijatie správneho rozhodnutia.