EV-GP na eFleet Day 2023: Obnoviteľné zdroje a optimalizácia nákladov na prevádzku firemných elektromobilov

EV-GP sa zapojí aj do diskusie na tému inteligentných riešeniach, ktoré pomáhajú pri zavádzaní elektromobilov vo firme.

eFleet Day 2023: Najjednoduchšia cesta k elektromobilu? Financovanie na mieru!

V odborných diskusiách sa bude pozornosť venovať aj ekonomickej otázke, ktorá je s elektrifikáciou firemného vozového parku úzko prepojená. 

LeasePlan na eFleet Day 2023: Ako efektívne zabezpečiť elektrickú firemnú flotilu?

O finančnej stránke firemnej elektromobility sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť pre prijatie správneho rozhodnutia.

eFleet Day 2023: Elegantní súrodenci DS 4 E-TENSE PHEV a DS 7 E-TENSE 4×4 300

Svoje elektrifikované modely bude mať pripravené na testovacie jazdy, počas ktorých sa účastníci môžu na vlastnej koži zoznámiť s tým, čo je to súčasná elektromobilita.

eFleet Day 2023: Elektrifikované modely Citroën v plnej paráde

Na účastníkov konferencie je pripravená aj značka Citroën so svojimi modelmi Citroën ë-C4 X a C5 Aircross PHEV Hybrid 225 ë-EAT8.

eFleet Day 2023: Firemná elektromobilita od A po Z pod taktovkou Mercedes-Benz

V prípade flotily Mercedes-Benz sa môžete tešiť na modely Mercedes-Benz eSprinter, Mercedes-Benz eVito , eVito Tourer a EQV od Mercedes-EQ. 

eFleet Day 2023: Nahliadnite s ejoin za oponu nabíjacích riešení pre elektromobily

Odborníci prezradia ako je vďaka využívaniu elektromobilov možné znížiť prevádzkové náklady vozových parkov, a ako je možné dosiahnuť čo najefektívnejšie nabíjanie.

eFleet Day 2023 bude hostiť zákaznícku premiéru Audi Q8 Sportback e-tron

Hostiť bude vôbec prvú verejnú zákaznícku premiéru plne elektrického modelu Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro na Slovensku.

eFleet Day 2023: ChargeUp – Kompletné riešenia nabíjania pre vozový park

ChargeUp poskytuje inteligentný softvér, nabíjacie stanice pre všetkých a smart aplikáciu pre elektromobilistov. Prídu aj na eFleet Day 2023.

eFleet Day 2023: BMW smeruje k elektrickej budúcnosti. Predstaví špičkovú elektrickú limuzínu BMW i7

BMW pokračuje na svojej ceste smerom k elektromobilite. V roku 2021 viac ako zdvojnásobila predaj plne elektrických vozidiel a nezastavuje.

Registrujte sa na eFleet Day

Elektrifikované vozidlá naberajú na popularite, čo znamená, že čoraz väčší počet jednotlivcov, ale hlavne firiem, začína riešiť tie isté otázky. Ako sa čo najjednoduchšie dostať k vysnívanému elektromobilu či plug-in hybridu? Z čoho to celé čo najefektívnejšie zaplatiť?

Konferencia eFleet Day 2023 preto nebude len o testovacích jazdách na najnovších elektromobiloch či o praktických ukážkach nabíjacích riešení. To skutočne nie. V odborných diskusiách a prezentáciách sa bude pozornosť venovať aj ekonomickej otázke, ktorá je s elektrifikáciou firemného vozového parku tak úzko prepojená. 

Odborníci z najväčších finančných inštitúcií sa podelia o všetky kľúčové informácie. eFleet Day 2023 teda prinesie prehľad možností ako financovať nákup elektromobilov, prezradí na čo si treba dávať pozor a pokryje aj oblasť správneho nastavenia biznis plánu s ohľadom na zelenú transformáciu. 

Jednoduchšia cesta k elektromobilu vďaka financovaniu od ČSOB Leasing

Medzi partnerov konferencie eFleet Day 2023 patrí aj spoločnosť ČSOB Leasing, s ktorou si svoju túžbu správať sa zodpovedne k prírode a zároveň šetriť náklady dokáže splniť každý a bez zbytočného čakania. Či už ide o elektromobily alebo plug-in hybridy, ČSOB Leasing vie pripraviť financovanie pekne na mieru. Zohľadňuje Vaše finančné možnosti a nastavuje optimálnu dĺžku splácania. Poradí a pomôže.

Navyše vám zabezpečí výhodné poistenie prostredníctvom ČSOB Leasing Poisťovacieho makléra. Všetko budete mať v jednej splátke, ktorej výška je garantovaná počas celej doby splácania. Presne na tento účel je pripravené špeciálne EKO financovanie, ktoré predstavuje najjednoduchšiu cestu k nadobudnutiu elektromobilu.

EKO financovanie od ČSOB Leasing v skratke:

  • Nízka vstupná investícia
  • Využiteľné pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá, motocykle
  • Fixná úroková sadzba počas celej doby trvania zmluvy
  • Možnosť predčasného splatenia
  • Rýchle a jednoduché obstaranie investície
  • Možnosť nastaviť si výšku splátky podľa vašich možností
  • Výhodnejšie poistenie cez ČSOB Leasing Poisťovacieho makléra
  • Všetky zmluvné dokumenty a splátkové kalendáre dostupné online na Zákazníckom portáli.

Požiadajte o kalkuláciu cez https://www.csobleasing.sk/financne-produkty/eko-financovanie/ alebo navštívte jednu z 15 pobočiek v rámci celého Slovenska. Viac o možnostiach ako financovať firemnú elektromobilitu sa dozviete na konferencii eFleet Day 2023 už túto stredu 29. marca 2023.