EV-GP na eFleet Day 2023: Obnoviteľné zdroje a optimalizácia nákladov na prevádzku firemných elektromobilov

EV-GP sa zapojí aj do diskusie na tému inteligentných riešeniach, ktoré pomáhajú pri zavádzaní elektromobilov vo firme.

eFleet Day 2023: Najjednoduchšia cesta k elektromobilu? Financovanie na mieru!

V odborných diskusiách sa bude pozornosť venovať aj ekonomickej otázke, ktorá je s elektrifikáciou firemného vozového parku úzko prepojená. 

LeasePlan na eFleet Day 2023: Ako efektívne zabezpečiť elektrickú firemnú flotilu?

O finančnej stránke firemnej elektromobility sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť pre prijatie správneho rozhodnutia.

eFleet Day 2023: Elegantní súrodenci DS 4 E-TENSE PHEV a DS 7 E-TENSE 4×4 300

Svoje elektrifikované modely bude mať pripravené na testovacie jazdy, počas ktorých sa účastníci môžu na vlastnej koži zoznámiť s tým, čo je to súčasná elektromobilita.

eFleet Day 2023: Elektrifikované modely Citroën v plnej paráde

Na účastníkov konferencie je pripravená aj značka Citroën so svojimi modelmi Citroën ë-C4 X a C5 Aircross PHEV Hybrid 225 ë-EAT8.

eFleet Day 2023: Firemná elektromobilita od A po Z pod taktovkou Mercedes-Benz

V prípade flotily Mercedes-Benz sa môžete tešiť na modely Mercedes-Benz eSprinter, Mercedes-Benz eVito , eVito Tourer a EQV od Mercedes-EQ. 

eFleet Day 2023: Nahliadnite s ejoin za oponu nabíjacích riešení pre elektromobily

Odborníci prezradia ako je vďaka využívaniu elektromobilov možné znížiť prevádzkové náklady vozových parkov, a ako je možné dosiahnuť čo najefektívnejšie nabíjanie.

eFleet Day 2023 bude hostiť zákaznícku premiéru Audi Q8 Sportback e-tron

Hostiť bude vôbec prvú verejnú zákaznícku premiéru plne elektrického modelu Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro na Slovensku.

eFleet Day 2023: ChargeUp – Kompletné riešenia nabíjania pre vozový park

ChargeUp poskytuje inteligentný softvér, nabíjacie stanice pre všetkých a smart aplikáciu pre elektromobilistov. Prídu aj na eFleet Day 2023.

eFleet Day 2023: BMW smeruje k elektrickej budúcnosti. Predstaví špičkovú elektrickú limuzínu BMW i7

BMW pokračuje na svojej ceste smerom k elektromobilite. V roku 2021 viac ako zdvojnásobila predaj plne elektrických vozidiel a nezastavuje.

Registrujte sa na eFleet Day

Na čo všetko sa treba pripraviť pri elektrifikácii vozového parku? Ako je možné riešiť nabíjanie elektromobilov vo firme? A aké nástroje vedia firmám pomôcť pri správe elektrických vozidiel? 

Všetkým týmto a mnohým ďalším témam sa bude venovať odborná konferencia eFleet Day 2023, ktorá účastníkov privíta už 29. marca 2023. Na jednom ucelenom mieste, v priestorom rezortu x-bionic® sphere, sa zídu zástupcovia popredných firiem zo sveta elektromobility.

Či už ide o samotné elektromobily, ich prevádzku, nabíjanie, správu či možnosti financovania, to všetko otvorí konferencia eFleet Day 2023. Okrem prezentácií a diskusií založených na reálnych dátach a dlhoročných skúsenostiach budú súčasťou programu aj testovacie jazdy na najnovších elektromobiloch. K tomu sa pripoja demonštrácie možností z oblasti nabíjania elektrických vozidiel.

ZSE Drive na eFleet Day 2023

Medzi odborných partnerov konferencie eFleet Day 2023 patrí aj ZSE Drive. Túto spoločnosť väčšina môže poznať ako prevádzkovateľa najväčšej verejnej siete ultrarýchleho nabíjania pre elektromobily, no jej pôsobnosť je omnoho širšia. ZSE Drive problematiku nabíjania elektromobilov zastrešuje od A po Z. To znamená, že priamo do jej pôsobnosti patrí aj segment firemnej elektromobility. 

Počas eFleet Day 2023 sa účastníci dozvedia aké sú dnes možnosti nabíjania elektromobilov priamo na pracovisku, na cestách, ale aj doma. Nakoľko ide o konferenciu s dôrazom na nasadenie a využívanie elektromobilov vo firemných vozových parkov, tak najväčší priestor zo strany ZSE Drive bude prirodzene venovaný riešeniam pre túto oblasť.

zse drive salon elektromobilov 2021 kosice Foto: Redakcia[/caption]

ZSE Drive Fleet Portal

ZSE Drive počas prezentácie predstaví riešenia pre pohodlnú, efektívnú a bezproblémovú správu nabíjania elektromobilov. Nosnou témou bude demonštrácia produktu ZSE Drive Fleet Portal, ktorý bol navrhnutý špecificky pre správu a optimalizáciu vozového parku vo firmách. 

Systém ZSE Drive Fleet Portal umožňuje prehľad o všetkých účtoch zákazníka na jednom mieste. Ponúka možnosť vytvorenia nových účtov, zoznam nabíjaní jednotlivých účtov, umožňuje administráciu ich údajov, zablokovanie karty, alebo úplnú deaktiváciu účtu. 

Vznikol ako ucelený nástroj pre riešenie všetkých úkonov, ktoré môžu nastať pri firemných vozových parkoch. Poskytuje prehľad a správu RFID kariet pre autorizáciu nabíjania, obsahuje informácie o vlastných nabíjacích staniciach firmy, monitoruje transakcie, a čo je kľúčové, všetko zobrazuje v prehľadnej a používateľsky prívetivej grafickej podobe.

ZSE Drive Fleet Portal sa neustále vyvíja a posúva vpred. Reaguje na požiadavky a potreby zo strany firiem. Príkladom je najnovšia aktualizácia, ktorá prináša možnosť administrovať nabíjací program účtov a reportingovú sekciu, ktorá umožní zákazníkovi získať csv report nabíjaní všetkých jeho účtov vo zvolenej štruktúre za zvolené obdobie.

Partneri eFleet Day 2023 | Foto: Miloš Debnár[/caption]