eFleet Day 2023: Firemná elektromobilita od A po Z pod taktovkou Mercedes-Benz

V prípade flotily Mercedes-Benz sa môžete tešiť na modely Mercedes-Benz eSprinter, Mercedes-Benz eVito , eVito Tourer a EQV od Mercedes-EQ. 

eFleet Day 2023: Nahliadnite s ejoin za oponu nabíjacích riešení pre elektromobily

Odborníci prezradia ako je vďaka využívaniu elektromobilov možné znížiť prevádzkové náklady vozových parkov, a ako je možné dosiahnuť čo najefektívnejšie nabíjanie.

eFleet Day 2023 bude hostiť zákaznícku premiéru Audi Q8 Sportback e-tron

Hostiť bude vôbec prvú verejnú zákaznícku premiéru plne elektrického modelu Audi Q8 Sportback 55 e-tron quattro na Slovensku.

eFleet Day 2023: ChargeUp – Kompletné riešenia nabíjania pre vozový park

ChargeUp poskytuje inteligentný softvér, nabíjacie stanice pre všetkých a smart aplikáciu pre elektromobilistov. Prídu aj na eFleet Day 2023.

eFleet Day 2023: BMW smeruje k elektrickej budúcnosti. Predstaví špičkovú elektrickú limuzínu BMW i7

BMW pokračuje na svojej ceste smerom k elektromobilite. V roku 2021 viac ako zdvojnásobila predaj plne elektrických vozidiel a nezastavuje.

Xmarton na eFleet Day 2023: Elektrický carsharing a vozový park pod drobnohľadom

Nemôže chýbať spoločnosť Xmarton, ktorá sa vyznačuje komplexným riešením pre nepretržitú správu elektrického vozového parku.

ZSE Drive na eFleet Day 2023: Komplexné riešenia pre nabíjanie elektromobilov vo firmách

ZSE Drive problematiku nabíjania zastrešuje od A po Z. To znamená, že do jej pôsobnosti patrí aj segment firemnej elektromobility. 

eFleet Day 2023: So svojimi esami prichádza aj Opel

Na podujatí eFleet Day 2023 sa zúčastní aj nemecká automobilka Opel. Tešiť sa môžeme na modely ako Astra PHEV, Zafira e-Life a Grandland GSe.

eFleet Day 2023: Kia elektrifikuje naplno. Prichádza s týmito modelmi

Na podujatí eFleet Day 2023 sa zúčastní aj juhokórejská automobilka Kia. Tešiť sa môžeme na modely ako Kia EV6 či Niro PHEV.

eFleet Day 2023: Elektromobilita na Slovensku potrebuje nové impulzy

eFleet Day 2023, odborná konferencia zameraná na elektromobilitu vo firme, sa nezadržateľne blíži. Toto prinesie!

Registrujte sa na eFleet Day

Odborná konferencia eFleet Day 2023 prináša odpovede na všetky otázky spojené s prevádzkou elektromobilov vo vašej firme, priamo od tých najpovolanejších.

Prednášky a diskusie postavené na reálnych dátach od zákazníkov, ktorí už elektrické autá používajú. K tomu testovacie jazdy a ukážky riešení z oblasti nabíjania. Táto jedinečná kombinácia vám poskytne skutočný pohľad na svet elektromobily s prehľadom možností, ktoré prináša do firemného vozového parku.

Konferencia eFleet Day 2023 svoje brány otvorí už 29. marca 2023 v priestoroch rezortu x-bionic® sphere, Šamorín. Nepôjde ale o žiadnu nudnú teóriu. Skúsenosti z praxe sa spájajú s testovacími jazdami, aby si každý mohol vyskúšať elektromobilitu na vlastnej koži. 

Medzi partnermi konferencie nemôže chýbať ani spoločnosť DriveTesla.sk, ktorá má v oblasti elektromobility bohaté skúsenosti a pomohla zabezpečiť Teslu desiatkam zákazníkov na Slovensku aj v Čechách. Na miesto diania dorazí s atraktívnou dvojicou Tesla Model 3 Performance a Tesla Model Y Performance.

Testovacie jazdy na špičkových elektromobiloch Tesla

Tesla Model Y sa do slovenského konfigurátora automobilky Tesla dostal relatívne nedávno, takže po našich cestách jazdí len zopár kúskov. 

Vďaka prítomnosti spoločnosti DriveTesla.sk na konferencii eFleet Day 2023 si však tento skvelý elektromobil budete môcť vyskúšať na vlastnej koži, aby ste zistili, o čom elektromobilita vlastne je. 

Chýbať nebude ani Tesla Model 3 Performance, ktorý bude taktiež dostupný na testovacie jazdy.

Elektrická flotila DriveTesla.sk | Foto: DriveTesla.sk

Počas konferencie eFleet Day 2023 sa dozviete všetko, čo o týchto skvelých kúskoch potrebujete vedieť. Svoje otázky môžete smerovať na Jaroslava Kapša z DriveTesla.sk, ktorý je v komunite známou postavou s bohatými viac ako 5-ročnými skúsenosťami z každého súdka. To, že ide o človeka na správnom mieste prezrádza aj skutočnosť, že s elektromobilmi značky Tesla má najazdených viac ako 500 000 kilometrov.

Jazda na elektromobile DriveTesla.sk | Foto: DriveTesla.sk

Či už ide o ich každodenné využívanie, nákup zo zahraničia, riešenie netradičných požiadaviek alebo odborné poradenstvo z akejkoľvek oblasti, DriveTesla.sk je tým správnym miestom.

Na Slovensko doviezla prvú Teslu Model 3, prvú Teslu Model Y, prvú Teslu Model Y Performance, prvú Teslu Model X Plaid, a dokonca aj prvú Teslu Model S Plaid – najrýchlejšie sériovo vyrábané auto na planéte. 

Príďte si vyskúšať Teslu Model 3 Performance alebo Model Y Performance priamo na eFleet Day 2023, zistite všetko, čo vás zaujíma, a prípadne si svoju novú Teslu rovno objednajte.