Kedy sa oplatí elektromobil do firmy? Ako správne postupovať pri výbere? A ako je to vlastne s nabíjaním?

Odpovede na všetky otázky spojené s prevádzkou elektromobilov vo vašej firme, priamo od tých najpovolanejších, prinesie odborná konferencia eFleet Day 2022. 

Prednášky a diskusie postavené na reálnych dátach od zákazníkov, ktorí už elektrické autá používajú. V kombinácii s testovacími jazdami získate skutočný pohľad na svet elektrických vozidiel, ktoré dnes rozhodne majú svoje miesto vo firemnej sfére.

ZSE Drive na eFleet Day 2022

Konferenciu eFleet Day 2022 zastrešujú najväčšie mená z prostredia elektromobility, medzi ktorými nesmie chýbať ani ZSE Drive. Túto spoločnosť väčšina môže poznať ako prevádzkovateľa najväčšej siete ultrarýchleho nabíjania pre elektromobily, no jej pôsobnosť je omnoho širšia. ZSE Drive má nabíjanie elektromobilov pod palcom od A po Z. 

A keďže je nabíjanie elektromobilov kľúčovou témou, tak počas konferencie eFleet Day 2022 dostane zaslúžený priestor. Účastníci sa dozvedia aké sú dnes možnosti nabíjania elektromobilov priamo na pracovisku, na cestách, ale aj doma. 

Foto: Radovan Hlôška

ZSE Drive Fleet Portal

ZSE Drive predstaví riešenia pre pohodlné, efektívne a bezproblémové nabíjanie firemného elektromobilu. Dominantou celej prezentácie bude produkt ZSE Drive Fleet Portal vytvorený špecificky pre správu a optimalizáciu vozového parku vo firmách. V rámci toho sa dozviete všetky kľúčové informácie o elektromobilite vo firme: 

  • Ako dnes vyzerá slovenská nabíjacia sieť ZSE Drive?
  • Ako na nabíjanie firemného elektromobilu vo firme či doma?
  • Čo všetko so sebou prinášajú nabíjacie stanice pre nasadenie vo firme?
  • Aké sú možnosti pre správu vozového parku zloženého z elektromobilov? Prečo by ste na tento účel mali využívať Fleet portál?
  • Ako správne nabíjať elektromobily, aby to bolo efektívne a cenovo optimálne?
Foto: ZSE Drive

eFleet Day 2022: Akciová cena platí už len pár dní!

Tohtoročná konferencia eFleet Day 2022 sa už nezadržateľne blíži, no ešte stále máte dostatok času na registráciu. Ak nezaváhate, tak vstupenku získate za zvýhodnenú cenu.

Pre prvých záujemcov, ktorí sa na akciu eFleet Day 2022 zaregistrujú do 31.3.2022, je pripravená špeciálna cena. Namiesto klasických 89€ im bude zaúčtovaná len cena 39€ (bez DPH). Akcia je obmedzená časovo, nie počtom vstupeniek. Takže neváhajte!

Kedy a kde?

Kedy? eFleet Day 2022 prebehne 6. apríla 2022.

Kde? Hotel Ponteo **** v Rusovciach.

Ako dlho? Program bude prebiehať od 8: 00 do 16:00.

Ako sa zaregistrovať? Navštívte oficiálny web www.efleetday.sk.