Ktorý elektromobil sa oplatí kúpiť pre využívanie vo firme? Na čo si treba dávať pozor pri výbere a prevádzke? Aké sú možnosti pre nabíjanie na pracovisku a mimo neho? 

Odpovede na všetky otázky spojené s prevádzkou elektromobilov vo vašej firme, priamo od tých najpovolanejších, prinesie odborná konferencia eFleet Day 2022 už 6. apríla 2022.

Prednášky a diskusie postavené na reálnych dátach od zákazníkov, ktorí už elektrické autá používajú, v kombinácii s testovacími jazdami ukážu skutočný pohľad na svet elektrických vozidiel, ktoré dnes rozhodne majú svoje miesto vo firemnej sfére.

Dávka energie pre váš elektromobil od ejoin

Odbornú konferenciu eFleet Day 2022 zastrešujú najväčšie mená z prostredia elektromobility, medzi ktorými má svoje zaslúžené miesto aj známy prevádzkovateľ nabíjacie siete a predajca riešení pre nabíjanie elektromobilov – spoločnosť ejoin.

Správne nabíjanie elektromobilov je kľúčovou vecou pre ich optimálne používanie a plnohodnotné využívanie všetkých benefitov, ktoré so sebou prináša tento typ mobility. 

ejoin je odborníkom na všetky veci spojené s nabíjaním elektromobilov a problémy mu nerobia ani nekonvenčné riešenia. Dokazuje to aj marcová novinárska akcia v Toskánsku, kedy potreby nabíjania desiatok aktívne využívaných elektromobilov Škoda Enyaq Coupé iV zastrešil pomocou batériových úložísk.

Foto: ejoin

V neštandardných a náročných podmienkach v talianskom Toskánsku sa na dva týždne udomácnilo 45 elektromobilov, pre ktoré bolo potrebné zabezpečiť dostatočnú infraštruktúru na viacnásobné denné nabíjanie. Testovacie jazdy prebiehali na dvoch lokalitách, kde nebolo možné zabezpečiť dostatok energie priamo z elektrickej siete. ejoin preto vytiahol svoje eso v rukáve – 4 batériové úložiská s celkovou kapacitou až 1,3 MWh. 

Na každej lokalite boli osadené dve takéto úložiská, vďaka čomu bolo možné počítať s podporou batérií s kapacitou až 672 kWh. Pre samotné nabíjanie elektrických SUV boli použité nabíjacie stanice ejoin DUPLO s dvojicou nabíjacích konektorov Typ-2. Každá z dvoch lokalít bola vybavená 24 nabíjacími stanicami, teda 48 nabíjacími bodmi. Batérie boli zapojené do siete cez 400 V prípojku, z ktorej sa priebežne dobíjali podľa dostupnej kapacity na danom odbernom mieste.

Elektromobily sa v noci odparkovali v podzemnej garáži hotela, kde bola k dispozícii väčšia kapacita siete. Aj napriek tomu tu boli umiestnené batériové úložiská s rovnakou kapacitou pre stabilizáciu siete a stopercentné zaistenie nabíjania všetkých 45 vozidiel plným výkonom. V prípade, že by došlo k poruche verejnej siete, batériové úložiská boli pripravené okamžite prebrať všetko potrebné a zabezpečiť tak nerušené nabíjanie elektromobilov.

Foto: ejoin

Riešenia od spoločnosti ejoin uvidia návštevníci konferencie eFleet Day 2022 už 6. apríla 2022. Od špičkových odborníkov sa dozvedia všetko, čo súvisí s nabíjaním firemných elektromobilov, či už na pracovisku alebo aj mimo neho.

eFleet Day 2022: Posledná šanca na využitie špeciálnej akcie

Tohtoročná konferencia eFleet Day 2022 sa už nezadržateľne blíži, no ešte stále máte dostatok času na registráciu. Ak nezaváhate, tak vstupenku získate za zvýhodnenú cenu.

Pre prvých záujemcov, ktorí sa na akciu eFleet Day 2022 zaregistrujú do 31.3.2022, je pripravená špeciálna cena. Namiesto klasických 89€ im bude zaúčtovaná len cena 39€ (bez DPH). Akcia je obmedzená časovo, nie počtom vstupeniek. Takže neváhajte!

Kedy a kde?

Kedy? eFleet Day 2022 prebehne 6. apríla 2022.

Kde? Hotel Ponteo **** v Rusovciach.

Ako dlho? Program bude prebiehať od 8: 00 do 16:00.

Ako sa zaregistrovať? Navštívte oficiálny web www.efleetday.sk.